The Predator 2018 FULL HD İZLE
10
Sizin Oyunuz:
Oylama:
10 / 10 (1)
5.4 IMDB Puanı 1 Yorum 163 Görüntülenme

The Predator 2018 FULL HD İZLE

İnsanlık uzun zamandır soyunun tükenme tehlikesi altındadır ve bunun nedeni ise yıkıcı bir ırk olan Predator ırkıdır. Küçük ve yaramaz bir masum çocuğun hikayede yaptığı ufak bir hata ile, insanlığın dünyası alt üst olmaya yüz tutmuştur. Dünyamızı bu hale getiren, milyonlarca yıl önce Dünyamızda yaşamış olan ve şimdi geri dönen Predator ırkıdır. Oldukları gibi kalmayıp, kendilerini mutasyona uğratmışlar, güçlerine güç katarak eski yuvalarına geri dönmüşlerdir, bunu da kendi DNA 'ları içinde oynama yaparak özelliklerini güçlendirmeleri ve yıkılamaz hale gelebilmeleridir. Artık insanlık, asla eskisi gibi olmayacaktır, çünkü artık kendi kendileriyle savaşmaktan vazgeçip, kendilerinden çok daha güçlü olan Predator ırkı ile savaşmak zorundadırlar…. Korku filmi izle.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Shane Black 'in yönetmenlik koltuğunda oturduğu bu harika korku filmli, uzun zamandır insanların dilinde olan Predator furyasına bomba gibi düşmüştür. Profesyonel oyuncu kadrosuyla dikkat çeken bu harika film, gişe rekorları kırmış ve birçok ödüle layık görülmüştür. Dilerseniz bu harika filmimizin konusuna bir göz atalım:

  İnsanlık uzun zamandır soyunun tükenme tehlikesi altındadır ve bunun nedeni ise yıkıcı bir ırk olan Predator ırkıdır. Küçük ve yaramaz bir masum çocuğun hikayede yaptığı ufak bir hata ile, insanlığın dünyası alt üst olmaya yüz tutmuştur. Dünyamızı bu hale getiren, milyonlarca yıl önce Dünyamızda yaşamış olan ve şimdi geri dönen Predator ırkıdır. Oldukları gibi kalmayıp, kendilerini mutasyona uğratmışlar, güçlerine güç katarak eski yuvalarına geri dönmüşlerdir, bunu da kendi DNA 'ları içinde oynama yaparak özelliklerini güçlendirmeleri ve yıkılamaz hale gelebilmeleridir. Artık insanlık, asla eskisi gibi olmayacaktır, çünkü artık kendi kendileriyle savaşmaktan vazgeçip, kendilerinden çok daha güçlü olan Predator ırkı ile savaşmak zorundadırlar.

  Filmi başka bir sitede de izlemek isterseniz https://www.realfilmizle.com/predator-izle-turkce-dublaj-hd-2018/ adresine bakabilirsiniz.

  Diğer Adları:

  The Predator

  Yayın Tarihi:

  2018

  Senaryo:

  Shane Black

  Ödüller:

  -

  Yapım Şirketi:

  -

  Bütçe:

  -

  Box Office:

  -

  Yorumlar (1)

  Film